Dış Cephe Çelik İsleri

Dış Cephe Çelik İsleri

Dış Cephe Çelik İsleri

Bir sitenin genel hatlarıyla mimarî bakımdan dayanıklı olması o yapının depreme karşı dayanıklılığının da aynı zamanda teminatı olmaktadır. Bu suretle dış cephe kaplamada çelik konstrüksiyona sıkça rastlanmaktadır. Başlıca nedeni olarak depreme karşı dayanıklı olması ve yine mimarî eleman olması açısından da dış cephe çelik çalışmalarında son derece nitelikli bir düzeni meydana getirmesidir.

Dış Cephe Çelik İsleri ve Omak Paslanmaz

Dış cephe çelik işleri ve çelik konstrüksiyona alanında da paslanmaz alanında lduğu gibi Türkiye’nin hemen hemen her yerine hizmet veren Omak Paslanmaz  İstanbul-Sancaktepe ‘de bulunan mimari çelik konstrüksiyon şirketi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca tüm Türkiye genelinde de hizmetler veren firmamız bu alanda tavsiye edilen ve takdir gören bir firmadır. Söz konusu şirketimiz, çalışmalarını yürütürken Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı sertifikasyon programları dahilinde çalışmaları yürütür ve yine mimarî tasarımlara bu yönde destek sunar.

Ayrıca mantolama, cephe kaplama ve cephe izolasyonu gibi temel çalışmalarda önde gelen tecrübeli mimar, iç mimar ve proje mühendisleriyle koordineli çalışma içerisinde olarak dış cephe çelik işlerinde noksansız bir işlemi meydana getirir. Bu yönden de süreklilik esasına dayalı olarak uzun ömürlü, depreme dayanıklı binaların oluşumunda temel rol oynamaktadır. Ele almış olduğu nitelikleriyle süreklilik prensibine dayanan etkin çalışma kadrosu sayesinde projelerin hem kısa sürede hem de temeli sağlam bir biçimde tamamlanmasını sağlamaktadır. Tüm bu yönleriyle de mimarlığın son yapısal elemanlarını yakından takip ederek yerli mühendislerin tasarımıyla sentezlemeyi başarır. Böylelikle depreme karşı dayanıklı olan, müstahkem yapıların oluşumunda etkin bir güç niteliği taşımaya devam ederek son derece öne çıkan çalışmaları gerçekleştirir. Bu çalışmalarıyla da gerek İstanbul bazlı çalışmalarında gerekse yurt genelindeki etkin çalışmalarıyla sorumluluk alanını daha fazla geliştirme ve genişletme yoluna gider. Buradan da açıklıkla süreklilik esasına dayanan etkin bir çalışma ilkesiyle hareket ederek çalışmalarında daima müşterilerine güven aşılayan, isteklerine yanıt veren mimarî izolasyon ve mantolama işlemlerini dış cephe kaplamada ustalıkla uygulayabilir.

Tüm bu yöntem ve ilkeler esas alınarak mimarlık alanındaki yetkin çalışma ürünlerini gruplandırma aşamasında başlı başına bir yöntem sergilemeye devam etmektedir. Böylelikle yenilemeye devam ettiği bütün unsuruyla çalışmalarında profesyonel anlayışla hareket etmektedir. Hem deprem riskine maruz kalmaya yakın bölgelerde hem de diğer sakin bölgelerde çeliğin gücünden yararlanarak müstahkem (dayanıklı) yapılar oluşumunda etkin firma işlevi görür.

 

11 Ekim 2017
1.274 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?