En Uygun Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

En Uygun Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

En Uygun Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

En uygun paslanmaz korkuluk fiyataları için iletişim bölümünde ilgili departmanımızdan teklif alabilirsiniz. Paslanmaz çelik korkuluk fiyatlarının belirlenebilmesi için öncelikle bazı kriterleri iyi analiz etmek gerekir. Çünkü her kullanılan malzeme ve özelliği maliyete direk etki etmektedir. Uzun ömürlü ve güvenli kullanım için kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli bir işçilikle üretim ve montajın gerçekleşmesi önemlidir.

Sadece malzeme fiyatı baz alınarak yapılan satın alımlarda, diğer hususlar dikkate alınmadığından beklenmedik sorunlar yaşanabilmektedir.

Omak Paslanmaz, kaliteli paslanmaz korkuluk malzemesi ve kaliteli işçilikten taviz vermeden, müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır. Müşteri isteğine uygun olarak projelendirilen, tasarlanan, üretimi yapılan ve son olarak montajı gerçekleşen süreçte, daima en iyisini yapmaya gayret etmektedir. Alanında uzman usta ve diğer ekip üyeleriyle, güncel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve inovasyona önem vermektedir. Tüm müşteri ihtiyaç ve beklentilerini olabilecek en uygun maliyetle sunmaktadır.

En İyi Fiyatlandırma İçin Dikkat Edilecek Hususlar

Öncelikle, paslanmaz çelik korkuluk yapılacak yerin ölçümlerinin yapılıp, projelendirilmesi gerekmektedir. Projelendirme yapıldıktan sonra ne kadar malzeme kullanılacağı ortaya çıkmış olacaktır. Daha sonra, çıkan projeye uygun malzeme seçimi yapılması gerekmektedir. Malzeme seçimi yapılırken mutlaka kalite ön planda tutulmalıdır. Malzemenin et kalınlıkları, kullanılacak olan bağlantı elemanları da yine özenle seçilmelidir.

Malzeme seçimi yapıldıktan sonra, fiyatlandırma kısmına geçilebilir. Malzeme fiyatı dışında, maliyeti etkileyecek olan bir başka husus da işçilik maliyeti olacaktır. İşçilik maliyeti, yapılacak olan yerin özelliğine göre değişir. Balkon, merdiven, teras, cam vb. yerlerde yapılacak olan çalışmanın metrajına göre işçilik fiyatı belirlenmektedir. Yani maliyeti, malzeme bedeli ve işçilik bedeli olarak belirlenmektedir. Her ikisinin toplamı, toplam maliyeti vermektedir.

İmalat ve Montaj Aşaması

Fiyatlandırma yapıldıktan sonra, projesi çıkarılan korkuluklar artık imalat aşamasına geçmiştir. Projeye uygun olarak, özenle hazırlanan korkuluk malzemeleri ve bağlantı parçaları üretimden çıktıktan sonra montaj için hazır hale getirilir.

Montaj aşamasında, üretimden çıkmış olan korkuluklar yerine monte için yola çıkar. Alanında uzman ve deneyimli usta ekipler ile yerine montaj büyük bir titizlikle yapılır. Malzemenin montajında argon kaynağı kullanılır. Kaynağı biten parçalara daha sonra, polisaj işlemi uygulanarak kaynak pürüzleri giderilir. Tüm bu aşamalardan sonra işlem tamamlanmış olur.

12 Aralık 2017
846 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?