İstanbul’daki Paslanmaz Korkuluk Firmaları, Tavsiyeler

İstanbul’daki Paslanmaz Korkuluk Firmaları, Tavsiyeler

Dış cephe kaplama ve paslanmaz yapı elemanları üretiminde Omak Paslanmaz adıyla hizmet veren firma, Türkiye’nin her bir köşesine paslanmaz krom malzemesinden ürettiği ürünlerini tanıtmaya ve ulaştırmaya devam ediyor. Her ne kadar Sancaktepe semtinde olsa da tüm Türkiye’ye hızlı teslimat garantisi ve etkin müşteri memnuniyetine dayanan sorumluluk bilinciyle öncelik tanımaya devam eden yönüyle çalışmalar ortaya koyarak çalışmalarında müşterilerinin isteklerini dikkate alıyor.

Paslanmaz asansörlerin üretiminde yine Omak

Omak Paslanmaz firması, paslanmaz metal malzemesinden yararlanarak hazırlamaya devam ettiği üretimlerinde özellikle asansör üretimlerine yer veriyor. Bununla beraber merdiven korkulukları da paslanmaz özellikli krom malzemesinden üretmiş olduğu başlıca üretimleri arasındadır. Çelik olması dolayısıyla kromun parlaklık özelliği de dikkate alındığında hem paslanmaz hem de oksitlenmeyen yönü onun zorlu yağmur altında bile paslanmadan uzun ömürlü olmasına olanak tanımaktadır.

Yağmurlu havalarda bile paslanmaz korkuluklar

Paslanmaz korkuluk imalatında tecrübesine dayanan haliyle çalışmalarına yön vermeye devam eden yapı endüstrisi şirketi, tıpkı dış cephe dizaynı ve dekorasyonu konusundaki ustalığını burada da devam ettirerek paslanmaz, uzun ömür vaadinde bulunan çelik korkuluk örneklerini gerek özel alanlar gerekse topluma açık alanlarda uygulamaya devam etmektedir. Tavsiye edilebilecek bir şirketler arasında kuşkusuz gelen Omak Paslanmaz, müşterilerine daima müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hizmet götürerek Türkiye’nin her bölgesine ulaşım sağlamaktadır. Bunda lojistik alt yapısının da etkisi şüphesiz ki büyüktür. Bütün bu özellikleri bir arada düşünüldüğü zaman satine yüzeyli korkulukların daima parlak, daima uzun ömürlü ve sel, taşkın gibi aşırı yağmurlu havalarda bile paslanmaz korkulukların imal edilmesini garanti etmektedir.

Sıfır yerli üretimli paslanmaz korkuluklar

Tamamıyla yerli mühendislerin tasarımlarıyla şekillenen paslanmaz malzemeli yapı elemanları, 0 yerlilik anlayışı gözetilerek insanların hizmetine sunulmaktadır. İnsanlar tarafından başlıca temel balkon korkulukları da herhangi bir düşme, yaralanma gibi ölüm tehlikesine karşı paslanmaz özellikli korkuluklara dayanarak çevreyi seyretme imkanı bulabilmektedirler. Ancak paslanan korkuluklar zamanla çürüyeceğinden insan güvenliği açısından telafi edilemeyecek sonuçların yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu bakımdan da söz konusu süreçte şirket bu sorumluluk bilinciyle hareket ederek paslanmaz özellikli yapı elemanları üretmeyi sürdürmektedir.

13 Kasım 2017
1.314 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. alikemal dedi ki:

    merhaba

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?