Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Paslanmaz korkuluk modelleri seçimi  merdivenlerde hem estetikliği sağlamak için hem de güvenlik açısından önemli bir detaydır.

Korkuluk Çeşitleri

Korkuluğun neyden yapıldığına bakılarak sınıflandırılması yapılmaktadır. Yani korkuluk demirden, çelikten ya da plastikten yapılabilir. Paslanmaz korkuluğun birçok tercih edilme nedeni olduğu gibi bu nedenlerin getirdiği avantajlar da bulunmaktadır.

Paslanmaz Çeliğin Özellikleri

Paslanmaz çelik paslanmama özelliğinden dolayı uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu da hem sürekli değiştirme eziyetini ortadan kaldırmış hem de bununla birlikte maliyetinin de düşmesini sağlamıştır. Ancak bunun için de öncelikli olarak üretim ve satışında güvenilir firmaların bu hizmetlerinden faydalanmak gerekmektedir. Biz de bunu öngördüğümüz için bütün korkuluk ve küpeşteler paslanmaz özelliktedir ve bu anlamda güvenilir bir firma olmayı hedef etmekteyiz.

Birçok alanda yapılmakta olan paslanmaz çelik bulunduğu yere göre de dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Korkuluklar genelde merdiven kenarlarına yapılmakla birlikte; balkon veya havuz kenarlarına da yapılmaktadır. Bu nedenle dış tesirlere bire bir maruz kalmaktadır. Ancak paslanmaz korkuluklarımız sudan, hava şartlarından etkilenmez ve korozyona uğramazlar. Bu da uzun yıllar ilk günkü gibi yeni kalmasını ve bununla birlikte sürekli eskiyip de değiştirme gibi bir sorunun olmayacağı anlamına gelmektedir.

paslanmaz korkuluk modelleri www.omakpaslanmaz.com    Korkulukların sağlamlığı elbette ürünün kalitesine bağlıdır. Ancak bunun yanında verilen hizmet de oldukça önemlidir. İşin uzmanları tarafından üretilen, şekillendirilen ve montajı yapılan ürünler her hangi bir hizmet hatası ile karşılaşmamaktadırlar. Bu da oldukça önemlidir. Firmamızın uzman ekip arkadaşlarımız ile öncelik olarak müşteri memnuniyeti ve müşterinin güvenliğine önem vermektedir.

Paslanmaz korkuluklarımızın yoğun ve çok hacimli kullanıldığı yerlerde elbette dikkat ettiğimiz bir diğer nokta da yapının kendi yüküne bir de bu korkulukların yükü eklenmesi ile binanın statik dengesini bozmamasıdır. Korkuluklar bundan dolayı hafiftir ancak sağlam bir yapıya sahiptirler.

Firmamızın Hizmet Verdiği Yerler

Omak paslanmaz İstanbul’da açılmakta olan bir firmadır. Ancak hizmet alanı sadece İstanbul içi olmakla kalmayıp bütün Türkiye’ye hizmet verilmektedir. Maliyet bakımından da oldukça memnun kalacağınız ve güvenle bu hizmetten faydalanacağınız bir firma olup uzman çalışanlarıyla başta güvenliği ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

12 Aralık 2017
1.091 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?