Paslanmaz Merdiven Korkuluk Metre Fiyatları

Paslanmaz Merdiven Korkuluk Metre Fiyatları

Paslanmaz Merdiven Korkuluk Metre Fiyatları

Paslanmaz merdiven korkuluk yaptırmak istiyorsanız metre fiyatı ve tekli almak için bizimle iletişime geçin!

Paslanmaz korkuluğun önemi

Binaların ana ihtiyaçlarını oluşturan bazı ek yapılar bulunmaktadır. Bunların başında da korkuluklar gelmektedir. Korkuluklar kullanıldıkları alanları şık bir görünüme kavuşturmakla beraber güvenlik açısından da son derece önemlidir. Günümüzde korkuluksuz bir yapı düşünülemez. İç ve dış alanlarda korkuluklara ihtiyaç duyulmaktadır. Korkuluklar genel olarak uzun ömürlü olmaları bakımından paslanmaz özellikli tercih edilir. Bunun yanında plastik, küpeşte ve paslanır demir korkuluklar da günümüzde kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik korkulukların fiyatı diğerlerine göre daha kaliteli olduğundan daha fazladır.

Korkulukta Omak tecrübesine güvenin

Omak Paslanmaz firması uzun yıllardır tüm Türkiye’ye paslanmaz ürün imalatı yapmaktadır. Dünya çapındaki kalitesiyle hizmet veren Omak, paslanmaz merdiven, paslanmaz korkuluk ve benzeri ürünleri en son teknolojiden yardım alarak tasarlamaktadır.

Ürüne göre garanti süresi

paslanmaz merdiven korkuluk fiyatları www.omakpaslanmaz.com           İstanbul’daki Sancaktepe merkez şubesinde ve ülkenin dört bir yanındaki şubeleriyle çalışan Omak Paslanmaz, son yılların en çok tercih edilen firmalarından biridir. İşini hızlı ve kaliteli yapan Omak, uzun yıllar boyunca kullanacağınız sağlıklı materyaller üretmektedir. Profesyonel ve kişiye göre değişen tasarımlar üreten firma, korkuluk montajını da bizzat yapabilmektedir. Ürün garantisi veren Omak ‘ın materyale göre değişiklik gösteren 30 seneye varan garantileri de bulunmaktadır.

Paslanmaz korkuluklar hangi alanlarda kullanıma uygundur?

Paslanmaz korkuluklar genel olarak duvarlarda, bahçelerde, apartman ve bina merdivenlerinde, bina girişlerinde ve balkonlarda kullanılmaktadır. Paslanmaz oluşundan ötürü uzun yıllar boyunca dayanıklıdır.

Paslanmaz korkuluk fiyatları neye göre belirlenir?

Peki, paslanmaz korkulukların fiyatları nedir? Paslanmaz korkuluk fiyatları metre hesabıyla hesaplanmakta olup ürünün desenine, tasarımına, mimarisine, binasına, alanına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Öte yandan kullanım alanına göre de (merdiven, duvar, bina girişi ve bunun gibi) korkuluk fiyatları değişmektedir. Omak şirketi size özel tasarımlarla size en uygun fiyatı vermeyi garanti etmektedir. Fiyatlara KDV dahildir. Ürün teslim edilmeden önce her türlü sanal halinin sunumu yapılmaktadır.

Ödeme kolaylıkları ve ayrıntılı bilgiler

Daha ayrıntılı bilgi ve mimari özelliklere göre değişen fiyat aralıkları için teklif isteyebilirsiniz. Omak firmasına telefonla, mail yoluyla veya sosyal medya hesaplarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda kredi kartlarına taksit imkanları da bulunmaktadır.

12 Aralık 2017
1.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?