Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Omak Paslanmaz hakkımızda

Uzun yıllardır sektörün içerisinde edindiğimiz tecrübeleri hayata geçirmek, belli bir misyon ve  vizyon çerçevesinde hizmet vererek fark oluşturmak arzusuyla kurduğumuz Omak Paslanmaz metal gözettiği müşteri memnuniyetini, kaliteli malzeme ve işçilik ile birleştirerek, farklı dizayn ve tasarımlarıyla, iş yapma becerisiyle arzu ettiği başarılara doğru emin adımlarla ilerlemektedir…

Paslanmaz korkuluk, cam korkuluk, Cam cephe spider, Kompozit işleri, Çelik dış cephe işleri ve  Paslanmaz söve başta olmak üzere, paslanmazın değdiği her alana, bilgi ve tecrübelerimizi aktarma amacındayız. Omak Paslanmaz metal  olarak tüm bunları yaparken birincil hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple fiyatlarımızı belirlerken de Kaliteli işçilik ve Kaliteli Malzeme toplamından en uygun fiyat sonucunu çıkarma çabamız olmuştur ve bu çaba bugünde devam etmektedir.

Charles Schwab’ın girdiği tüm işlerde nasıl  başarı rekorları kırdığının cevabı niteliğinde söylediği “Üzerinde durduğun işi sev, o zaman önündeki o işi daha iyi bir hale getirmekten zevk duyacaksın” sözü aslında bizim özümüzdür!  Yaptığımız iş sonunda, sizlerin yüzünde gördüğümüz mutluluk ifadesini, işimize yönelik en büyük sermayesi olarak görüyoruz. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye geneli hizmet vermekte olan firmamızın, Ülkemizin her bir köşesinde memnun müşterilerinin bulunması bizim için gerçekten büyük bir gurur kaynağıdır.

Saygılarımızla…

 Omak Paslanmaz Metal

OMAK METAL PASLANMAZ Geniş bir tasarım bilinci ile birlikte mimari projeleri üzerinde çalışan tasarım ve uygulama atölyesidir. Deneyimli ekibi ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı projelerde ofis, otel, yurt, restoran, konut, genel merkez binaları gibi farklı fonksiyon ve ölçeklerde pratiğine devam etmektedir. Omak metal paslanmaz; paslanmaz çelik, metal, pirinç dekorasyon, cam ve alüminyum sektöründe korkuluk, kolon kaplama, mimari özel uygulamalar, markiz, asansör kaplama, sehpa, masa, süpürgelik gibi dekorasyon işlerini, proje tasarım ve uygulamasını yapmaktadır.

×
Call Now Button