Paslanmaz Korkuluk Ustası mı Arıyorsunuz?

Paslanmaz Korkuluk Ustası mı Arıyorsunuz?

Paslanmaz Korkuluk Nedir?

Paslanmaz korkuluk birçok alanda kullanılmaktadır. Korkuluklar bu alanlarda hem güvenliği sağlamakta hem de estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Genellikle balkon kenarları, bahçe duvarı üstlerinde, merdivenlerde kullanılmaktadır. İç ve dış alanlarda kullanıldığı için birçok dış tesire maruz kalmaktadır. Yani zamanla yağmur sular, rüzgar tesiri dışarıdan alınan darbeler ve birçok dış etkilere maruz kalmaktadır. Kaliteli olan ürünler bu etkilere karşı oldukça dirençlidir ve etkilenip korozyona uğramamaktadırlar. Ya da yine dış tesirlerle birlikte bayasının kalkması gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Bu nedenle üretiminden montajına kadar işi uzman ekip yapmalıdır ki en kullanışlı hale gelebilsin. Bunu vizyon edinmiş olan firmamız merkezi İstanbul’da olup bütün Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Neden Omak paslanmaz Korkuluk?

Öncelikle ürünlerin güvenilir ve uzman ekibe sahip bir firma tarafından üretildiğine emin olmak gerekmektedir. Çünkü kullanıcılar ürünün yapım aşamalarına şahit olmadıkları için ve ürünü hazır aldıkları için bunu görme gibi bir şansları da bulunmamaktadır. Ancak firmamız bunu müşterileri için gözetmektedir. Yani bütün aşamaları uzman bir ekip tarafından yapılmak ve amacımız en iyi, en kaliteli ve ihtiyaca en uygun üretimi yapmaktır.

Paslanmaz Korkuluk Yapımı İçin Ustanın Önemi

Sadece ürünün kaliteli olması yeterli değildir. Çünkü malzeme ne kadar sağlam olursa olsun yanlış veya özensiz bir montaj bu değerini hiçe sayabilmektedir. Yani özensiz bir şekilde yapılan balkon kenarına bir korkuluk zamanlar sökülmeye, terinden çıkmaya başlamaktadır, bu da çok ciddi kazalar meydana getirebilmektedir. Ya da aynı şekilde bir merdiven korkuluğu ne kadar sağlam ve paslanmaz olursa olsun işin ustası tarafından yerine yapılmadığı sürece ciddi sorunlar getirebilir. Bu nedenle firmamız bütün çalışanlarında bunu özenle dile getirmekte ve bütün işler ustaları tarafından yapılmaktadır. Ayrıca ustalarımız pratik bir şekilde yaptıkları için zaman kaybı yaşanmamaktadır ve müşteriler istedikleri zaman korkuluk sistemi hazırlanıp montaj edilmektedir. Usta ekip ile paslanmaz korkuluk müşterilerin istedikleri şekilde tasarlanmakta ve her şey olması gerektiği gibi yapılmaktadır. En önemli vizyonumuz müşteri memnuniyetimizdir. Yani öncelikli olarak müşterinin memnun kalması ve her hangi bir sorunla karşılaşmaması firmamız olarak en büyük kazancımız olmaktadır.

×
Call Now Button