Paslanmaz Söve

Paslanmaz Söve

Paslanmaz Söve İşleri

Dış cephe kaplama ve iç dekorasyon çalışmalarıyla Omak Paslanmaz, uzun süreden beri hizmet veriyor. Verdiği hizmetleriyle sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her bir köşesine hizmet vermeyi sürdürüyor. Bu farklı anlayışıyla daima süreklilik esasına dayanan bir bilinçle Türkiye’nin her bir yerinde paslanmaz dekorasyonlar ve mimarî unsurları sunma konusunda kalıcı eserler bırakıyor. Sancaktepe semtinde merkez olarak hizmet veren Omak, hizmet alanı olarak Türkiye genelinde çalışmalarda bulunur. Peki dış cephe kaplama çalışmalarının bir parçası olarak paslanmaz söve metal işçiliğinde neler vardır?

Paslanmaz söve metal işçiliğinde özellikle alışveriş merkezleri, hastahaneler, okul binaları ve diğer kamuya ait alanlardır. Tüm bu alanlarda özellikle asansörlerde söve işçiliğine yer vererek çalışmalarda bulunmaktadır. Paslanmaz olarak kalın levha tabakalarını özel makineleriyle işlemesinin ardından asansör sövelerinde uygulamaktadır. Hem parlak hem de şık bir görüntü katması yönüyle kullanmaya devam ettiği bu paslanmaz metal işçiliğini günden güne geliştirerek yaygın bir kullanım haline getirir.

   Asansörde söve işçiliğinde modern tekniklerle satin bakırdan veya bronz malzemeden yararlanarak birbirinden ustalıklı farklı farklı çalışmalara giderek bütün bunları bir arada sunmaktadır. Bu unsurları gözeten fonksiyonel olduğu kadar şık bir tasarım unsuru olma özelliğini de taşıyarak daima yeni alternatifler üretme konusunda hassaslıkla çalışmalarını sürdürmektedir. Sürdürdüğü bu çalışmalarında etkileşimli bir biçimde ilerleyişler kaydederek gerek dış cephe işçiliğinde gerekse iç dekorasyon işçiliğinde önemli bir ustalık eseri meydana getirmektedir. 

Paslanmaz Söve alanında Omak Paslanmaz

   Omak Paslanmaz metal işçiliğinde tecrübesine dayanarak yalnızca metal bir dış cephe işçiliği üzerinde durmaz. Bunun yanı sıra taş, ahşap gibi farklı mimarî unsurları da bir arada kullanmaya devam ederek tüm bu unsurlar üzerinden çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır. Bu yönleriyle de süreklilik esasına dayanan sistemiyle daima ilerleyişler kaydetmektedir. Etkin bir çalışma alanına sahip olan İstanbul/Sancaktepe merkezindeki inşaat ve dış yalıtım şirketi, daima en yeni gelişmeleri yakından takip ederek de uygulamaları arasına dahil etmekte olduğu birçok çalışmalarında öncelikli olarak hizmetler ortaya koyma anlayışının bir gereği olarak sürekli çalışmalar yürütür. Bu da söve işçiliğinde iç dekorasyona bir başka estetik yaklaşımı olarak karşımızda duran bir başka yönünü oluşturur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×
Call Now Button