Cam balkon korkuluk

Cam balkon korkuluk

Cam balkon korkuluk

Günümüzde artık şıklık birçok önceliğimizin önüne geçiyor. Özellikle mekanlarımızdaki şıklık ve görünüm büyük projelerle tasarlanarak özel bir şekilde planlanıyor. Bu konuda sizlere yardımcı olacak seçeneklerden birisi de “Cam Balkon Korkuluk”lar. Birçok projenin vazgeçilmez aksesuarları olarak yer alan bu ürünler, son zamanlarda birçok insanın özellikle tercih ettiği modeller arasındadır.

Sağlamlığı, dayanıklılığı, sağlıklı ham maddeden üretilmesi ve şık görünümüyle her mekana ayrı bir hava katan bu korkuluk modelleri, Omak paslanmaz ’ın uzman kadrosuyla ve titiz işçiliğiyle üretilmektedir. Firmanın son dönemlerde aldığı korkuluk projelerinin büyük bir bölümünü cam korkuluk modelleri oluşturmaktadır. Modelleme ve üretim aşamasından başlayarak uzman ve deneyimli kadrosuyla montaj aşamasına kadar sizlere sorunsuz hizmet sunabiliyor.

Türkiye’de uygulanan birçok cam korkuluk modelinin yaratıcısı ve uygulayıcısı olan firmamız, üretimini yaptığı tüm ürün modellerinin patentine de sahiptir. Bunun yanı sıra projede kullanılacak cam korkuluk aksesuarlarını ve ekipmanlarını da bizzat kendi imalathanemizde paslanmaz çelik malzemeyle üretmekteyiz. Sizler de hem şık hem de kaliteli bir hizmet alırken özgün görünüme sahip olmayı tercih ederseniz, bir telefon kadar yakınız sizlere.

Bulunduğu projeye şıklık katan bu korkuluk modellerinin görünümünden de öte sağlıklı oluşu, hijyenik yapıda olması ve kolay temizlenebiliyor olması tercih sebebini artırıyor. Doğal bir maddeden üretilmesi, kimyasallara karşı ve ısı değişimlerine karşı dayanıklı olmasının yanı sıra uzun bir kullanım ömrüne de sahip olması tercih sebeplerini olumlu yönde etkileyen unsurlardır.

Tasarımını gerçekleştirdiğimiz cam korkuluk modellerinde uygulama alanının fiziki durumu, dış cephe ile uyumu, erozyona ne kadar maruz kalacağı gibi birçok konuda ön izleme ve proje analizi yaparak sizlere üretim aşamasından montaj sürecine kadar sorunsuz bir hizmet garantisi veriyoruz.

Sizler de maksimum kalitede bir işçilikle minimum fiyat politikasıyla hareket eden bir firmayla çalışmak istemez misiniz? Kurulduğumuz 2002 yılından bugüne; her bütçeye uygun bir proje geliştirme hedefinde olarak ve piyasanın oldukça altında teklifler yaparak uygun fiyat politikamızdan kesinlikle ödün vermiyoruz. Alışveriş merkezlerinden okullara, hastanelerden iş merkezlerine, otellerden havalimanına kadar aklınıza gelebilecek her türlü toplu kullanım alanlarında ve özel kullanım alanlarında bizim imzamızla karşılaşacaksınız.

Cam balkon korkuluklarının kullanım alanları nelerdir?

Yaşam alanlarınıza şıklık ve sağlık kazandıran camdan korkulukları birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel kullanım alanlarının dışında otel, hastane, alışveriş merkezi, fabrika, iş merkezi, plaza, spor salonları gibi birçok toplu kullanım alanlarında da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu korkuluklar şu alanlarda kullanılabilir:

Merdivenlerde cam korkuluk: Düşme tehlikesinin bulunduğu bir alan olan merdivenlerde cam korkuluklar hem güvenliği sağlamak hem de kullanılan alana değer katmak için kullanılır. Hatta projelerinde birçoğunda yoğun olarak bu modeller kullanılmaktadır.

Balkonlarda cam korkuluk: Evinizin, iş yerinizin ve hatta tüm yaşam alanlarınızın göğe bakma durağı olan balkonlarınızın şık görünmesini hepimiz isteriz. Bu modeller de balkonunuzda hem güvenlik sağlayacak hem şık bir görünüm sağlayacak hem de uzun bir ömre sahip olacaktır. Bunun yanı sıra hijyen ve temizleme kolaylığı da en büyük tercih sebeplerindendir.

Katlarda cam korkuluk; yüksek katlı projelerin vazgeçilmezi olan bu modeller; otel, hastane ve alışveriş merkezlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Her katta seyir alanı yaratmasından dolayı da özellikle galeri cam balkon sistemleri tercih edilmektedir.

Teraslarda cam korkuluk; Teras alanları insanların seyir zevklerine hitap eden ve güvenli yerler olmalıdır. Bu anlamda da en doğru tercih cam korkuluk modellerinin kullanılması olacaktır. Konutla ve oteller başta olmak üzere yaşam alanı olarak projelendirilen yazlık, villa konuk gibi yerlerde de bu modeller sıklıkla kullanılır. Böylece hem yaşam alanınıza şıklık ve estetik katmış olursunuz hem de güvenli bir seyir zevki yaratmış olursunuz.

Bahçelerde ve havuz etrafında cam korkuluk;  korkuluk kullanım alanları denince aklımıza hemen yüksek katlı binalar ve onların üzerlerine uygulanan uygulama gibi bir şey gelmesin. Bu modeller havuz etraflarında ve bahçelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Böylece mimari tasarımlar da kendilerini tamamlayıcı bir unsur olarak düşünebilir cam korkulukları.

Neden Paslanmaz Camlı Korkuluk?

Türkiye’de cam korkuluk aksesuarları konusunda üretim yapan nadir firmalar arasında yer alan Omak paslanmaz , özellikle paslanmaz malzemeyi öneriyor. Çünkü yaşam alanlarınıza şıklık ve estetik katarken bunun yarınlarını da düşünmenizi öneriyor firma. Paslanmaz malzeme bulunduğu alanda güven verirken uzun ömrüyle de sizlere uzunca bir yol arkadaşlığı edecektir.

Modelleme, üretim ve montaj hizmetini müşterilerine sorunsuz olarak sunabilen Omak paslanmaz , bu anlamda Türkiye’nin her noktasına sorunsuzca sevkiyat gerçekleştirebiliyor.

Özenle tasarladığı ürünleri yerine dikkatli bir şekilde nakliye ederek ve cama olabildiğince itinalı davranıp hiç kırıp dökmeden titizlikle montaj gerçekleştirebilen firma çalışanlarımız, sizlere sorunsuz hizmetin ne demek olduğunu layığıyla anlatacaktır.

Sizler de bu bahsettiğimiz hizmetleri doğru, yerinde ve zamanında almak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli.

Bir de gelelim neden cam korkuluğun bunca projede akla gelen ilk tercihin olması konusuna. Projelerimizde cam korkuluk kullanmamızın nedenleri maddelerle şöyle açıklayabiliriz:

1- Cam Korkuluk korozyonlara karşı daha dirençlidir. Dış cephede kullanılan korkuluklar yoğun güneş, yağmur, toz ve darbeye maruz kalır. Bu durumlarda korkuluklar fazlaca zarar görür. Ancak cam korkuluklar suya ve toza karşı dayanıklı, kir ve pas tutmayan bir malzemedir. Bu da korkuluk projelerinde cam tercihini ön plana çıkarmaktadır.
2- Cam Korkuluk diğer korkuluk türlerine göre daha sağlamdır. Yüksek şiddette bir darbe almadığı sürece genleşme yaparak dağılmaz. Çift ve kalın camla üretilen cam korkuluklar asla birden dağılmaz.
3- Cam Korkuluk daha uzun ömürlüdür. Cam uzun ömürlü bir malzemedir. Darbe almadığı sürece ömür boyu güvenle kullanabilirsiniz.
4- Cam Korkuluk temizliği kolaydır. Kolay temizlenir olması camı yoğun olarak tercih ettiren bir nedendir. Cam korkuluklar sadece su ile dahi kısa sürede ve kolayca üzerinde ki tozu ve kiri atabilir.
5- Cam Korkuluk çok estetik ve daha çekicidir. Cam şıklığın ve estetiğin buluştuğu bir malzemedir. Şeffaf görünümü kullanılan alana daha geniş ve ferah bir seyir alanı sunmaktadır.
6- Cam Korkuluk imalatı ve montajı kolaydır. Kısa sürede projenizi hayata geçirebileceğiniz bir malzemedir cam. Montajın sorunsuz olması biraz da montajı yapan ekibin deneyimi ve profesyonelliğine bağlıdır. Omak paslanmaz olarak gerek üretimde, gerekse montajda 15 yıllık deneyimi geride bırakmış bir kuruluşuz.

Cam balkon Korkuluk İmalatı

Cam korkuluk imalatında hem cam korkuluk imalatı hem de paslanmaz korkuluk imalatı ustalık ve titiz bir çalışma yapmayı gerektirir. Bu malzemelerin yapısı gereği sert maddeden oluşmaları da işçiliğin özenli olması gerekliliğini daha fazla artırır. Ancak gerek cam korkuluk imalatında olsun gerek paslanmaz korkuluk imalatında olsun Omak paslanmaz son teknolojiye sahip, tüm projelere sorunsuzca cevap verebilecek ve gün boyu çalışabilecek makine parkuru, sizlere sorunsuzca hizmet sunabilmektedir.

Cam korkuluk imalatı ve imalat sonrası hizmetler bakımından İstanbul`un programına en sadık kurumlarından biriyiz.

Cam korkuluk imalatı süreci projenin onaylandığı andan itibaren başlar ve projenin büyüklüğüne, detaylarına göre sürelendirilir.

Firma büyüklüğümüzü şöyle de anlatabiliriz; cam korkuluk montajı için gerekli tüm ekipmanlar ve cam korkuluk aksesuarlarının tamamı kendi imalatımızdır. Paslanmayan ve kir tutmayan aksesuarlarımızla sizlere değer katmak için varız. Proje büyüklüğünüz ve proje alanınız ne olursa olsun imalata ve montaj için bizden teklif almayı atlamayın. Çünkü kaliteli işçiliği minimum fiyat teklifi ile gerçekleştirebileceğiniz firma Omak paslanmaz’dır.

Cam balkon Korkuluk Fiyatları

Sizler de bilirsiniz, her ürünün değeri kurumdan kuruma projeden projeye değişiklik gösterir. Ancak herkes en iyi işçiliği en iyi fiyata alabilmek için pazar araştırmalarına çıkar, düşünür de düşünür. Bu konuda sizleri düşüncelerden kurtaracak ve yorulmanızı engelleyecek minimum fiyat teklifleriniz bizim firmamızda olduğu söylemek isteriz. Maksimum kalite minimum fiyat politikasından ödün vermeden çalışan firma geleneğimizi sonuna kadar devam ettireceğimizden emin olabilirsiniz. Onlarca okul, hastane, AVM, fabrika, konut, iş merkezi, plaza ve rezidans referanslarımız arasında yer alan ve dikkat çeken projelerdir.

Biz, projelerimizde kullandığımız malzemeden verdiğimiz montaj hizmetine kadar sizlere en düzgün ve en uygun fiyatlandırmayla hizmet sunma hedefindeyiz ve bu hedeften hiç şaşmadık. Omak paslanmaz olarak asla müşteriye göre farklı fiyat çalışması da yapmadık ve yapmayacağız.

Merdiven cam korkuluk fiyatları alanında en uygun fiyat teklifini, balkon ve teras cam korkuluk projelerinizde yine en uygun fiyat çalışmasını bir telefonla bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizleri gururlandıracaktır.

Teknik Özellikleri

Cam korkuluk sistemimiz, geniş bir kullanım yelpazesi için güvenliğin yanı sıra mükemmel bir görünüm sağlar. Yeni tasarlanan bu korkuluk, insan güvenliğini maksimum düzeyde tutarak, tamamen balkon içinden yapılabilen benzersiz bir montaj yöntemi sunar. Bu korkuluk sisteminde, 16,76 mm ile 21,52 mm arasında kalınlığa sahip 1300 mm yüksekliğe kadar cam panelleri kullanılabilir. Özel iç ayar kiti sayesinde, 1300 mm yükseklikteki cam paneller için 40mm’ye (1,8 derece) kadar cam hizalama mümkündür. Zemindeki girinti ve çıkıntılardan dolayı ortaya çıkan montaj zorlukları, ayarlanabilir yan kapak profiliyle giderilebilir.

Cam Korkuluk m2 Fiyatları

Mimari bir dokuya sahip olan cam korkuluk sistemleri dekorasyon noktasında da etkili olan sistemlerdir. Bundan dolayı da günümüz koşullarında cam korkuluk m2 fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçenekleri çıkmaktadır. Özellikle günümüz itibariyle cam korkuluk sistemlerinin etkili bir kullanım olanağı mevcuttur. Bu durum beraberinde yeni nesil cam korkuluk sistemlerine olan ilgiyi getirmektedir.

Cam korkuluk fiyatları pek çok farklı nedene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Burada temel kriter cam korkuluk sisteminin yapılması planlanan alanın büyüklüğüdür. Çünkü cam korkuluk sistemlerinin uygulanacağı alanlar ne kadar büyük olursa fiyatlandırma da o kadar fazla olacaktır. Yine cam korkuluk sistemlerinde kullanılacak olan malzemenin özelliği de bu tür sistemlerin fiyatları üzerinde doğrudan etkili olacaktır.

Cam Korkuluk m2 Fiyatları Ne Kadardır?

Şayet cam korkuluk sistemi yaptırmayı planlıyorsanız karşınıza farklı seçeneklerin çıkması da gayet olağandır. Bu kapsamda cam korkuluk metreküp fiyatları konusunda etkili bir araştırma yapacak olursanız da karşınıza birden fazla seçenek çıkacaktır. Genelde 4+4 lamine camların yanı sıra farklı nitelikteki camların da cam korkuluk sistemlerinde kullanıldıklarını biliyoruz. Bu durum doğal olarak cam korkuluk sistemlerin fiyatlarını da etkiyecektir.

Etiketler:
×
Call Now Button